MLF

Docenten leergebied Maatschappij

Geschiedenis en Maatschappij

Jenella Duijne, docent geschiedenis
j.duijne@mlf.asg.nl

Yke Constandse, docent geschiedenis
y.constandse@mlf.asg.nl

Rik Mets, docent geschiedenis
r.mets@mlf.asg.nl

Josja van Dijk, docent geschiedenis/maatschappijleer
josja.vandijk@mlf.asg.nl

Robbert-Jan van Schie, docent geschiedenis/maatschappijleer
r.vanschie@mlf.asg.nl

Louise Hanenburg, docent mens & maatschappij
lmh.hanenburg@mlf.asg.nl

Aardrijkskunde

Jan Willem Tuinman, docent aardrijkskunde/geschiedenis
jw.tuinman@mlf.asg.nl

Michiel Baars, docent aardrijkskunde
m.baars@mlf.asg.nl

Pascalle Groeneveld, docent aardrijkskunde
p.groeneveld@mlf.asg.nl

Economie

Sharita Thakoerdin, docent economie
s.thakoerdin@mlf.asg.nl

Jurgen Haas, docent economie
j.haas@mlf.asg.nl

Maarten Delvaux, docent economie
m.delvaux@mlf.asg.nl

Almasa Ghafoerie, docent economie
almasa.ghafoerie@mlf.asg.nl